Múzeumpedagógust keresünk!

Múzeumpedagógust keresünk a Savaria Megyei Hatókörű Városi Múzeum Schrammel-gyűjteményébe
A múzeumpedagógusi feladatkör betöltéséhez azok jelentkezését várjuk, akik
  • felsőfokú tanítói, tanári, szaktanári, pedagógiai,
  • iparművész – kerámia, porcelán szak, szobrász, fazekas, népi kismesterségek- ezen belül fazekas, rajz szak – ezen belül szobrászat, fazekas végzettséggel
  • vagy tanári, pedagógus végzettséggel és kerámia, porcelán, fazekas szakirányú egyéb képzettséggel és /vagy gyakorlattal rendelkeznek.
Amit ajánlunk:
  • országosan kiemelkedő múzeumpedagógiai csapatmunka,
  • lehetőség a múzeumpedagógiai foglalkozások kreatív megvalósítására
  • folyamatos foglalkoztatás
Jelentkezés: